Květen 2008

Blake Lively

31. května 2008 v 12:17
Znáte ji z filmu: Sesterstvo putovních kalhot

Allison Mack

30. května 2008 v 20:52
Hrála ve Smallville Chloe Sullivan
Allison Mack

Arielle Kebbel

30. května 2008 v 20:45
Pokud vám tahle herečka nic neříká tak hrála Např: John Tucker musí zemřít, Prci prci prcičky- Na táboře a taky v Gilmorových děvčatech:-)

Kristen Kreuk

30. května 2008 v 20:37


Anneliese Michel- dívka posedlá ďáblem

30. května 2008 v 19:57 Anneliese Michel
Moc mě zajímají nadpřirozené věci když jsem slyšela o Anneliese, dívkou která byla posedlá ďáblem moc mě to zaujalo.
Anneliese se narodila 21.září 1952 v německém městě Leibfing a zemřela 1.července 1976 v městě Klingenberg am Main.Byla Vzornou studentkou z katolické rodiny. v době mezi zářím 1975 a červencem 1976 byla podrobena "vymítání Ďábla" ....
V roce 1968 se u Anneliese začínají projevovat příznaky epilepsie.Anneliese bez příčiny upadla ve škole do bezvědomí, v noci si v silných křečích prokousla jazyk....Později tvrdila, že během tohoto záchvatu cítila přítomnost cizí síly, která ji jakoby vtlačovala do postele.
Po dalším záchvatu (srpen 1969) se rodinný lékař rozhoduje Anneliese podrobit neurologickému vyšetření, avšak večerké testy (včetně EEG) epilepsii vyvrátily a vyšetření bylo uzavřeno jako "epileptické onemocnění typu grand mal" , záchvaty, které dívka prodělala byly označeny za "cerebrální křeče nočního typu" a byly jí nasazany "antiepileptika" , které brala až do své smrti.
Po zánětu plic a pohrudnice se Anneliese zůčastnila ozdravného pobytu, na kterém se projevil další záchvat, při kterém opět upadlo do bezvědomí.Nicméně neurologická vyšetření neobjevila žádnou "chybu" .Během tohoto pobytu v Mittelbergu Anneliese prožila také své první vizi, jejímž obsahem byla podle jejích slov "riesige teuflische Fratze" ( "šklebící se tlama Ďábla")....Vize se jí stále vracela a Anneliese začínala propadat depresím a apatii.....
Poslední z celé řady těžkých záchvatů protdělala v červnu roku 1972.Vyšetření bylo ovšem opět negativní.Anneliese si začíná stěžovat na protivný zápach, který však nikdo kromě ní necítil, vize se dostavují stále častěji a Anneliese se uchyluje k modlitbám a duchovnímu způsobu života.Při pouti na San Domiano (Itálie) napadla ženu spravující kapli....Nebyla schopna do kaple vstoupit ani se podívat na obraz Krista.
O její případ se v té době začíná zajímat specialista na exorcismus a posedlost (Adolf Rodewyk) , který jí sice nechce zasahovat do života, avšak je přesvědčený, že se v tomto případě o posedlost opravdu jedná.V tu samou dobu se s Anneliese seznámí otec Ernst Alt, který se s ní začal pravidelně modlit.Na jeho doporučení podstupuje dívka další neurologické vyšetření (opět s negativním výsledkem) ....proto se Alt rozhoduje požádat würzburského biskupa (Josefa Stangla) o povolení exorcismu (vymítání) podle pravidel "Rituale Romanum" , které dostal v září 1975.
A však, než k obřadu došlo, Anneliesin stav se výrazně zhoršil. Dočastně ochrnula a během záchvatů (které byly horší než dřív) propadala zuřivosti.Napadala osoby a věci ve svém okolí....V tuto chvíli se taky začíná projevovat hyperaktivita a Anneliese téměř přestává spát, vrhá se do vzduchu i na zem, ubližuje si a je schopna i několik hodin téměř nesrozumitelně volat Ježíšovo jméno s prosbou o pomoc.Stěžuje si na návaly horka, přičemž ze sebe strhává šaty a smáčí si obličej v záchodové míse.
24.září 1975 se koná první exorcismus, kterého se ujal Ernst Alt a salvatorián Arnold Renz a něm následuje ještě několid dalších "sezení" . Exorcisté během vymítání údajně hovoří s šesti démony, kteří se představili, jako: Kain, Nero, Lucifer, jidáš, Hitler a farář Fleischmann (kněz z blízké vesnice , žijící v 16.stol., který porušil celibát).Vypadá to, že Anneliesin duševní stav se začíná zlepšovat.V říjnu se u ní dostavují pozitivnější vize, přestává upadat do transů a v únoru 1976 vize dokonce přestali úplně.Fyzický stav se však i nadále zhoršoval.Anneliese hubla, přestala jíst a odmítala lékaře.Zemřela 1.července 1976.Podle pitvy zemřela v důsledku podvýživy.Kritici dokonce laškují s myšlenkou, že Anneliesina podvýživa byla způsobena postem během obřadu, což však není možné kvůli délce tohoto exorcismu.Dívka odmítala potravu po celou dobu od údajného "posednutí" bez ohledu na probíhající "vymítání".
Oba exorcisté a Anneliesini rodiče byli o dva roky později odsouzeni k podmíněnému trestu odnětí svobody z důvodu "zanedbání péče"...Soudní znalec označil za vážné pochybení, že dívka v závěřu svého života nebyla zklidněna silnějšími léky, nepodstoupila elektrošoky a nebyla proti své vůli uměle vyživována.
Církevní komise později prohlásila, že exorcisté se zmýlili v diagnóze a Anneliese vůbec posedlá nebyla.Přesto se u jejího hrobu stále scházejí poustníci, kteří dokonce požadovali, aby byla prohlášena za svatou.Tvrdili, že Anneliesino tělo se nerozkládá a tak byla 25.února 1978 exhumována; tělo jevilo běžné známky rozkladu.
Životem a smrtí Anneliese Michel se inspiroval režisér Scott Derrickson, který tak vdechl život filmu s názvem "V moci Ďábla" (v původním znění "The exorcism of Emily Rose")
Takhle Anneliese vypadala když byla ještě zdravá
A takhle vypadala když byla posedlá!!
Vůbec bych ji nepoznala a vy?? Chuděra. A co si otom myslíte vy?

Celebrity jako malé děti

30. května 2008 v 16:03
Zdroj:http://nejanimace.blog.cz

Rachel Bilson

30. května 2008 v 15:40

Jessica Alba

29. května 2008 v 17:51 Jessica Alba