Květen 2011

From prada to nada ke stažení

31. května 2011 v 15:48 | zigina |  FilmyRok: 2011 (USA)
Komedie / Drama / Romantický
Hrají: Alexa Vega, April Bowlby, Wilmer Valderrama, Camilla Belle, Nicholas D'Agosto, Kuno Becker, Adriana Barraza
Jazyk: Anglicky s českými titulky

Popis: Dvě bohaté sestry zůstávají bez peněz poté, co jejich otec zemře. Nezbývá jim nic jiného, než se odstěhovat z luxusní Beverly Hills do nejchudší čtvrti v Los Angeles k jejich tetičce. Časem ale sestry začnou poznávat, jak moc těžké je žít bez peněz a luxusu.

Můj názor: Film se mi líbil. U některých scén mi tekly slzy, ale jinak pěkná podívaná :)


Protivný sprostý holky 2 ke stažení

30. května 2011 v 15:08 | zigina |  FilmyRok: 2011 (USA)
dívčí komedie
Hrají:Nicole Gale Anderson, Meaghan Jette Martin, Maiara Walsh, Jennifer Stone, Linden Ashby, Tim Meadows, Claire Holt, Rhoda Griffis
Jazyk: Anglicky s českými titulky
Popis:
Jo Mitchell je 17 letá dívka, která žije se svým otcem, který pracuje pro NASCAR. První den nové školy, se Jo zapřísáhne, že se vyhne veškerým školním dramatům. Bohužel se seznámí s "královnami" zdejší školy "Plastic" - Chastity Meyer, dívky, která se jde s každým klukem, Hope Plotkin, snobky, která se ze všeho nejvíc bojí bakterií a královnou Amandou "Mandi", velice bohatá, rozmazlená, žije naproti Abby, kterou po celou Střední šikanovala. Jo, která chce na svojí vysněnou vysokou, se tak od Abbyiného otce nechá "najmout" jako Abbyina nová kamarádka.
Můj názor: Určitě ste viděli i Protivný sprostý holky 1. pokud to porovnám jednička se mi zdála o něco lepší. Možná je to tím, že dvojika je spíš Disney film. Ale to mi nevadilo. Musím říct, že jsem se bavila :)


Na vlásku ke stažení

30. května 2011 v 14:59 | zigina |  Filmy


Rok: 2010 (USA)
Animovaný/ rodinný/ komedie /muzikál
Jazyk: český
Popis:
Na vlásku je animovaná hudební komedie plná efektů a dobrodružství o dívce, která má kouzelné vlasy zlaté barvy dlouhé víc než 70 stop. Princezna Locika je unesena z hradu svých rodičů již jako dítě a zamčena v tajné věži a touží po dobrodružství. Nyní je ve věku teenagera s bujnou fantazií a odhodlá se s pomocí temperamentního bandity provést velký husarský kousek. Locika a její komplici nacházejí dobrodružství, srdce, humor a vlasy… spoustu vlasů. Prozrazení jejího královského původu visí na nitce a její únosce je jim v patách. Tato komedie je převyprávěním klasické pohádky bratří Grimmů.

Můj názor: velice krásná pohádka pro děti i dospělé :)


Gulliverovy cesty ke stažení

29. května 2011 v 21:14 | zigina |  Filmy


Rok: 2010 (USA)
Dobrodružný/ komedie/ Rodinný
Hrají: Jack Black, Emily Blunt, Jason Segel, Amanda Peet a další.
Jazyk: Český

Popis:
Jack Black hraje Lemuela Gullivera, obyčejného chlápka, který třídí poštu v redakci newyorských novin a sní o tom, že z něj bude autor cestopisů. Podfukem se mu podaří přesvědčit editorku Darcy, kterou tajně miluje, aby ho pověřila napsáním článku o Bermudském trojúhelníku. Během výpravy na Bermudy Gulliver ale ztroskotá a dostane se do dosud neobjevené země Liliputánů. Zde je sice nejprve zatčen generálem Edwardem (Chris O'Dowd), ale již brzy se z něj stane všemi obdivovaný a respektovaný obr. Gulliver pomáhá prostému hochovi Horatiovi (Jason Segel) namluvit si princeznu (Emily Blunt) a sám dokáže porazit nepřátelskou armádu Blefusciánů. K tomu přidá několik smyšlených povídaček o tom, jak vymyslel největší vynálezy světa a jak byl ve středu dění těch nejdůležitějších světových událostí a jeho důležitost nabývá vskutku obřích rozměrů. Když ale vyjde najevo skutečná pravda o tom, co je zač, ztratí Gulliver veškerou přízeň, kterou si u Liliputánů vydobyl. Navíc se kvůli němu Liliputáni ocitnou ve velkém nebezpečí, a tak mu nezbývá nic jiného, než nalézt způsob, jak napravit všechny škody, které spáchal.

Můj názor: Tenhle film patří mezi mé oblíbené :) hodně jsem se u něj nasmála :) A ani chvilku jsem se nenudila :)

Spolubydlící ke stažení

29. května 2011 v 21:07 | zigina |  Filmy


Rok: 2011 ( USA)
Drama/horor/ thriller
Hrají: v hlavní roli Leighton Meester, Alyson Michalka, Minka Kelly, Cam Gigandet a další
Jazyk: česky

popis:
Psychologický thriller o univerzitní studentce Sáře (Minka Kelly), která je na koleji přiřazena k neznámé dívce Rebece (Leighton Meester). Z počátku vše vypadá jako nové přátelství a studentská idyla, ovšem zanedlouho se Rebeka začíná měnit a je čím dál tím víc Sárou posedlá. (Zeck)


Christmas Cupid ke stažení

29. května 2011 v 20:59 | zigina |  Filmy


Rok: 2010 ( USA )
Komedie/romantický
Hrají: Ashley Benson, Chad Michael Murray, Christina Millian
Jazyk: Anglicky
Titulky: ZDE
Popis:
Sloan (Christina Milian) je mladá, krásná a úspěšná. Jediné, co jí chybí k úplnému štěstí, je povýšení v práci a zásnubní prsten od přítele. Když ale zemře její klientka, herečka Caitlin (Ashley Benson), jejíž duch se Sloan zjeví, uvědomí si, že život, který žije, vlastně dokonalý vůbec není. Je na čase sundat z nosu růžové brýle a změnit co se dá, než bude příliš pozdě.

Můj názor: Film se mi líbil, hraje tam spousta mých oblíbených celebrit. Je takový pohodový, na takové domací pokoukáníčko :)


Selena Gomez new walls :)

22. května 2011 v 18:42 | zigina |  Wallpaper
Narazila jsem na tuhle skvělou fotku :) původně měl být design ale pak jsem na konec z toho udělala wall :)
velikost: 1366 x768

Miley - rock mafia video my animation

12. května 2011 v 13:23 | zigina |  animace
Další animky :) tentokrát z videa od Rock Mafia :)


Ashley T. my animations

10. května 2011 v 20:59 | zigina |  animace
Mám tu pro vás 3 animky s úžasného shootu pro magazín Zooey :) Snad líbí :)