Srpen 2011

the secret circle signatures

20. srpna 2011 v 13:12 | zigina |  Signatures
Udělala jsem signatures na téma TSC. Neviděla jsem ještě ani jeden díl ale ty promo fotky jsou super:)
Chybí tam jeden člen té sekty :D ale pokud by je někdo použil tak ho dodělám :D

Hey hou, hey hou..trapaslící jdou :D

14. srpna 2011 v 15:58 | zigina
Tak přidala jsem 8 filmiků....to jsem ale hodná co? :D
Žádám vás už po sté aby ste mi napsala o co máte zájem ( teda jestli nějaký je :D )
avoše, signatures, pnGéčka,..co byste tu prostě chtěli :D
já už fakt nevím, čím se vám zavděčím :D

Jináč viděli ste nějaký dobrý filmík?
Já mám pocit, že už sem všechny dobré filmy viděla :D

PROM → Ke stažení

14. srpna 2011 v 15:50 | zigina |  Filmy


Rok: 2011 (USA)
Komedie / Drama
Hrají: Aimee Teegarden, Thomas McDonell, DeVaughn Nixon, Danielle Campbell a další


Popis:
Ve filmu Prom má každý pár svůj příběh a neexistují dva stejné, každý je jiný. Několik prolínajících se příběhů se rozplétá na jedné střední škole, zatímco se blíží velký ples; "Prom" zobrazuje nejistou cestu ze střední školy k nezávislosti; jak se některé vztahy rozpadají a jiné vznikají. Pro Novu Prescott (Aimee Teegarden) je to bitva vůle a citu, když zjistí, že jí to táhne k chlapci (Thomas McDonell), který stojí v cestě její perfektní maturitě. Starší spolužáci Mei (Yin Chang) a Tyler (De'Vaughn Nixon) ukrývají tajemství, zatímco ostatní čelí všem nejistotám a očekáváním, které obklopují jednu z nejdůležitějších událostí střední školy. Na střední škole je spoustu nocí, ale jenom jedna "Prom"

Můj názor: Tenhle film jsem viděla včera Online Zde myslela jsem si že to bude pytlovina ale jako bezva ( takovej slaďák no ) :) doporučuji juknout :)

Monte Carlo → ke stažení

14. srpna 2011 v 15:44 | zigina |  Filmy

Rok: 2011 (USA)
Dobrodružný / Komedie / Romantický
Hrají: Selena Gomez, Cory Monteith, Leighton Meester, Katie Cassidy a další
Jazyk: anglický s českými titulky

Popis:
Tři mladé ženy jedou na prázdniny do Paříže. Jednu z nich (Selenu Gomez) si spletou z britskou dědičkou. A začíná jejich dobrodružství :)

Můj názor: Strašně se mi to líbilo, super herecké obsazení i děj :)


Zkažená úča → ke stažení

14. srpna 2011 v 15:36 | zigina |  Filmy

Rok: 2011 (USA)
komedie
Hrají: Jason Segel, Cameron Diaz, Eric Stonestreet, Thomas Lennon, Justin Timberlake a další
Jazyk: anglický s českými titulky

Popis:
Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) - o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) - ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou.

Můj názor: Trošku vulgární ale v pohodě :D

Spolek nemilosrdných → ke stažení

14. srpna 2011 v 15:32 | zigina |  Filmy

Rok: 2009 ( USA)
Horor / Thriller
Hrají: Briana Evigan, Leah Pipes, Rumer Willis, Jamie Chung, Margo Harshman, Julian Morris a další.
Jazyk: Český

Popis:
Pětice vysokoškolaček tvoří tajné sesterstvo, které musí držet pohromadě navzdory všem překážkám. Toto pouto je podrobeno těžkému testu, když po divoké párty zemře jedna z nich. Raději, než přiznat se policii a pohřbít si vlastní budoucnost, rozhodnou se dívky zahladit zločin a ukrýt zkrvavené tělo. Léta poklidně plynou a kamarádky pomalu končí studium na univerzitě. Na rozlučkové oslavě se však ukáže, že někdo ví o jejich strašlivém tajemství a hodlá se mstít. Je snad mrtvá dívka pořád naživu?


Protivný svůdný holky → ke stažení

14. srpna 2011 v 15:27 | zigina |  Filmy
Rok: 2008 ( USA)
Komedie / Drama
Hrají: Haylie Duff, Madeline Zima, Monica Lo, Tom Green, Margo Harshman a další
Jazyk: český

Popis:
Lana Stevensová je svůdná vysokoškolačka. Na koleji bydlí s partou dívek a společně pořádají divoké večírky. Její největší starostí teď je, aby našla tu nejlepší spolubydlící. Vybere si Katie, ale ta záhy začne Lanu nutit k divným závazkům. Lana se rozhodne, že společně s nejlepšími kamarádkami Mei a Zoey, připraví pro Katie noc hrůzy na večírku zvaném "Chlastej dokud nepadneš". Ráno je však nalezena mrtvá dívka a tři nejlepší kamarádky se rázem stávají hlavními podezřelými. Bude jim stačit jejich a svůdnost k tomu, aby policii přesvědčily o své nevině?

Můj názor: Viděla jsem to už dávno ale vím, že se na to dalo dívat :D Mám ráda filmy z vysokolšského prostředí, spolků atd .D


Zkus mě rozesmát → ke stažení

14. srpna 2011 v 15:21 | zigina |  Filmy

Rok: 2011 (USA)
Komedie / Romantický
Hrají: Jennifer Aniston, Adam Sandler, Nicole Kidman, Bailee Madison, Eric West a další
Jazyk: Český

Popis:
Ve filmu Zkus mě rozesmát požádá plastický chirurg, který chodí s mnohem mladší učitelkou ze školy, svou věrnou asistentku, aby předstírala, že je jeho co nevidět bývalou manželkou, aby mu tak pomohla urovnat jednu neuváženou lež. Když se mu ale vymstí ještě několik dalších lží, vloží se do věci i její děti a všichni se společně vydávají na víkend na Havaji, který jim všem zcela změní život.

Můj názor: o tomto filmu jsem se již zmiňovala, je to podle mě zatím nejlepší romantická komedie z roku 2011. Adam Sandler je můj oblíbený herec a opět nezklamal. Nasměje te se od záčatku až do konce :)

Smrt a život Charlieho St. Clouda → ke stažení

14. srpna 2011 v 15:16 | zigina |  Filmy
Rok: 2010 ( USA, KANADA)
Drama / Romantický
Hrají: Zac Efron, Charlie Tahan, Kim Basinger, Amanda Crew a další.
Jazyk: český
Popis:
Charlie St. Cloud (Zac Efron) se utápí v žalu z tragické smrti svého mladšího bratra Sama. Aby mu byl na blízku, přijme práci na hřbitově, kde je Sam pohřben. Pouto mezi nimi je tak silné, že Charlie vidí Sama stále ve svých představách a snaží se splnit slib, který Samovi dal. Pak však do Charlieho života vstoupí dívka a on se musí rozhodnout, jestli dodrží slib daný Samovi, nebo půjde za dívkou, kterou miluje.

Můj názor: Nádhernej film :) Nečekala jsem že mě až tak osloví

Zase ona! → ke stažení

14. srpna 2011 v 15:10 | zigina |  Filmy
Rok: 2010 ( USA)
Komedie/ romantický
Hrají: Kristen Bell, Sigourney Weaver, Jamie Lee Curtis, Odette Yustman a další
Jazyk: Česky

Popis:
Film Zase ona je oslavou smíchu. Skvělou zábavu vám přinesou taková komediální esa jako je Kristen Bell, Sigourney Weaver, Jamie Lee Curtis a krasavice Betty White. Marni (K. Bell) na střední škole zažívala peklo a svatba jejího bratra se mění v jeho pokračování. Bratrova nastávající je totiž Marnina největší rivalka, která jí připomíná hrůzy z minulosti. Setkání s jedinou osobou, kterou by Marni ráda navždy zapomněla, se stane soubojem mezi správnou holkou a jejím příšerným protějškem. A aby toho nebylo málo, objeví i Marnina maminka (Curtis) svojí noční můru ze střední (Weaver). Na disku navíc najdete dosud nevydaný bláznivý bonusový materiál, takže se při sledování filmu Zase ona! jistě pořádně nasmějete